VAI TEV IR VISMAZ 18 GADU?

Seko mums
Lielvārdes alus kultūras klubs

PASĀKUMI

Pievienojoties Lielvārdes alus kultūras klubam, paveras ne vien iespēja izmantot sadarbības partneru piedāvājumus, bet arī gūt jaunu un garšīgu pieredzi. Kluba biedri var piedalīties prāta spēļu vakaros, kuros, malkojot alu, var pārbaudīt savas zināšanas par alu, kā arī kluba biedriem īpaši organizētos aklās degustācijas pasākumos. Pievienojies un gūsti jaunu pieredzi!

Skati pasākumu kalendāru

Lielvārdes alus aklās degustācijas fināls, kur izlozētie kluba biedri 4 kārtās mērosies spēkiem garšu pasaules atpazīšanā.

Svarīgākās iemaņas ceļā uz uzvaru:

  • Alus garšu zināšanas
  • Precizitāte
  • Uzmanība
  • Ātrums

Aklās degustācijas sacensība par alus garšu eksperta titulu un 2000 EUR naudas balvu notiks 6.06.2019.

Pasākumā būs iespēja ne tikai kļūt par alus garšu ekspertu, bet arī satikt lieliskus šefpavārus un baudīt viņu redzējumu par garšām.

Vieta un ierašanās laiks tiks precizēts.

Lielvārdes alus mini aklās degustācijas veikalos ir lieliska iespēja, kā sākt trenēties garšu un smaržu atpazīšanā. Ar aizvērtām acīm sajust garšu atšķirības, kas būs ļoti svarīgi cīņā par galveno balvu.

Šī gada aprīlī un maijā lielākajos veikalos Latvijā meklē Lielvārdes alus degustāciju komandu, kura apmācīs aklajā degustācijā.

Lielvārdes alus kultūras klubs sadarbībā ar prāta spēļu organizatoriem “Cietie rieksti” saviem biedriem piedāvā pārbaudīt savas zināšanas par alus pasauli un garšām ļoti intelektuāla rakstura sacensībās – Alus prāta spēles.

Pieteikties dalībai šajās prāta spēlēs Lielvārdes alus kultūras klubs piedāvās kluba biedriem un dalība būs bez maksas. Bet dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc pirmie biedri, kas atsūtīs savu pieteikumu (pieteikums par vienu personu, kura/-š ir kluba biedrs), tiks ieļauti dalībnieku sarakstā.

Nedēļu pirms Alus prāta spēļu pasākuma, tiks izziņota pieteikšanās un pieteikšanās veids, ko varēs veikt reģistrēto kluba biedru sadaļā.

Alus prāta spēles – vakars ar jautrību, inteliģenci, asprātību, garšām, aklās degustācijas apmācību un kopā būšanu!

PIESAKIES ALUS PRĀTA SPĒLĒM 
Norises vieta – Klubs “Piens”
Pieteikties iespējams gan individuāli, gan komandā (obligāti 5 cilvēki)
Lai pieteiktos jābūt kluba biedram!
Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu riekstot@gmail.com
Vietu skaits ierobežots.