VAI TEV IR VISMAZ 18 GADU?

Seko mums
Lielvārdes

LEĢENDA

Iedvesmu savam alum esam smēlušies senatnē. Alus ir viens no senākajiem dzērieniem uz zemes, jo kā ir zināms, tas brūvēts jau pirms septiņiem tūkstošiem gadu. Mūsu interese par šo gardo dzērienu gan nesniedzas aizlaikos. Lielvārdes alus zīmolu ir iedvesmojusi alus renesanse, kas Latvijā sākās septiņpadsmitajā gadsimtā. Krogos un muižās strauji attīstījās komerciālā alus darīšana un vietējie brūvētāji no mājas alus darītājiem kļuva par alus darīšanas meistariem. Viņi apguva jaunas iemaņas un dalījās pieredzē ar brūveriem no citām zemēm. Un tajā laikā viņi darīja eilu nevis lāgeri. Lielvārdes alus ir veltījums gadsimtiem slīpētai eila darīšanas meistarībai un garšīgai dzīvošanai.

Lielvārdes

BRŪVĒŠANAS METODES

Mēs esam eila entuziasti un tā darīšanas meistari.
Mums patīk šis senatnē populārais alus veids tā pilnīgās garšas un seno darīšanas tradīciju dēļ.

labākās sastāvdaļas

Lai Lielvārdes eils garšotu izcili, mēs vienmēr izmantojam rūpīgi atlasītus iesalus, gardāko ūdeni un katram eilam piemērotu apiņu šķirni.

Augšējā rūgšana

Lielvārdes eils tiek radīts izmantojot augšējās fermentācijas rūgšanas metodi. Tas rūgstot rada biezu “cepuri” alus virspusē, alum sniedzot piesātinātāku garšu un bagātīgāku aromātu.

Svaigs alus

Lai Lielvārdes alus vienmēr būtu svaigs, mēs to radām nelielos apjomos. Pēc Lielvārdes alus nogatavināšanas, tas tiek sapildīts pudelēs un taisnā ceļā dodas uz veikaliem, bāriem un restorāniem, pie cilvēkiem, kuriem patīk gards alus.

Sezonālais alus

Lai Lielvārdes alus vienmēr būtu interesants, mēs katru gadu radam īpašu sezonālo eilu sēriju.